Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu



Tuotteisiin ja tarjouksiin liittyvät kysymykset (7.00 - 16.30):

Puhelin: (09) 348 34150
Sähköposti: vantaa@trafino.fi


Verkkokaupan käyttöön liittyvät asiat (9.00-17.00):

Sähköposti: verkkokauppa@trafinoshop.fi
Puhelin: 050 357 2458 (Myös WhatsApp)


Katso tarkemmat yhteystiedot täältä -->

Toimipisteet

Vantaa

Vantaankoskentie 24
01730 VANTAA

vantaa@trafino.fi
Puh. 09 348 34 150

Aukioloaika arkisin:
07.00–16.30

Turku

Hevoskatu 7
20380 Turku

turku@trafino.fi
Puh. 02 438 7257

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

Tampere

Nuutisarankatu 4
33900 Tampere

tampere@trafino.fi
Puh. (03) 225 58 64

Aukioloaika arkisin:
07.00–17.00

Jyväskylä

Lekatie 2
40320 JYVÄSKYLÄ

jyvaskyla@trafino.fi
Puh. 014 617 477

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

Oulu

Veistämötie 5
90620 OULU

oulu@trafino.fi
Puh. 040 531 7663

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

Lahti

Laakerikatu 2
15700 Lahti

lahti@trafino.fi
Puh. 050 3502002

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

Kuopio

Lukkosalmentie 1
70420 Kuopio

kuopio@trafino.fi
Puh. 050 478 2287

Aukioloaika arkisin:
07.30-15.30

Vaasa

Kyykäärmeenpolku 1 A
65480 Mustasaari

vaasa@trafino.fi
Puh. 0505338461

Aukioloaika arkisin:
07.30-15.30